Sueno Hotels Deluxe Belek

Spor

Belek bölgesinin en gelişmiş spor kompleksi olan Sueno Sport Center’da bir çok spor dalının profesyonel sahaları ile tatilinizde de spordan ayrı kalmayacaksınız.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

FUTBOL

Yerli ve yabancı pek çok futbol takımına ev sahipliği yapan Sueno Hotels Deluxe Belek’te bulunan Futbol Merkezi, 2 adet profesyonel futbol sahası, 2 adet antrenman sahası ve tribün kompleksi ile profesyonel futbol turizminin merkezi halindedir. 

Prof. Futbol Sahaları

2 Adet 105x70m

Antrenman Sahaları

2 Adet 20x70m

Halı Saha

30x50m

Tribün Kompleksi
Takım Soyunma Odası

2 Adet

Hakem Odası
Basın Odası
Lobi ve Kafeterya
SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Golf

Sueno Hotels Deluxe Belek’te konaklarken, 18’er delikli 2 profesyonel golf sahamızda golf oynayarak ayrıcalıklı bir Antalya tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde özel golf dersleri alabilir veya farklı zorluk seviyelerine sahip olan Pines Course ve Dunes Course’ta keyifli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

TENİS

Spor Merkezimizin içerisinde yer alan 2 adet quartz kum tenis sahasında tatilinizde de spordan uzak kalmayacaksınız. Dilerseniz profesyonel tenis eğitmenlerinden özel tenis dersi alabilir, dilerseniz de kendi ekipmanlarınızla ya da tesisimizden temin edeceğiniz ekipmanlarla keyifli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

BASKETBOL

Sueno Spor Merkezi içerisindeki standart ölçülerdeki basketbol sahasında sevdiklerinizle çekişmeli bir maça imza atabilir ya da günlük antrenman rutininizi yerine getirebilirsiniz.

VOLEYBOL

İsterseniz deniz keyfinize kısa bir ara verip plaj voleybolu ile keyifli saatler geçirebilir veya Sueno Spor Merkezi’ndeki voleybol sahasında takımınızla heyecan dolu bir maç yapabilirsiniz.

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77