Plaj & Havuz

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

PLAJ & HAVUZ

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Plaj ve İskele

Mavi bayrak ödüllü özel ince kumlu plajımız, tesisimizin hemen önünde 220 metre genişliğinde yer alıyor. Plajda Pavillion localar, dinlenme alanları, şezlonglar ve tenteler misafirlerimizin hizmetinde. Ayrıca, Belek Bölgesi’nin en büyük iskelesi olan 1800 m²’lik iskelemiz, 10:00-19:00 saatleri arasında keyifli bir gün geçirmeniz için açık. İskele Barımızda ise yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerle gününüzü taçlandırabilirsiniz.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Havuzlar

Otelimizin en göz alıcı özelliklerinden biri olan ana havuzumuz, 7000 m²’lik geniş yüzme alanıyla; Belek’in en büyük ve görkemli havuzları arasındadır. Ana havuzumuzda dinlenmek isteyen konuklarımız için özel olarak tasarlanmış jakuzi köşeleri, eğlence arayan misafirlerimiz içinse aktivite ve spor havuzu seçenekleri sunulmaktadır. Ana havuzumuzun yanında konumlanmış olan ana çocuk havuzunun yanı sıra, mini kulüp terasında Mini Kulüp Çocuk Havuzu ve Mini Kulüp Bebek Kum Havuzu da siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Isıtmalı Kapalı Havuz

Misafirlerimizin 4 mevsim boyunca tatilin keyfini çıkarabilmesi için özenle tasarlanmış 323 m²’lik kapalı ısıtmalı havuzumuz, SPA bölgesinde konumlanmış olup, hemen dış bölümünde yer alan ısıtmalı açık havuzla entegre şekilde keyifli bir deneyim sunmaktadır. Bu alanda ayrıca, 30 m² genişliğindeki özel bir ısıtmalı çocuk havuzu da konuklarımızın kullanımına sunulmuştur.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Termal Havuz

Exclusive SPA bölümünde, botanik bahçemizin içinde konumlanmış olan, vücudunuzun rahatlaması ve dinlenmesi için özel olarak tasarlanmış termal havuzumuz sizi bekliyor.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

AQUAPARKLAR

Türkiye’de bir ilk olarak eğlencenize konfor katan asansörlü AquaPark’ımız, hem küçüklerin hem de büyüklerin hafızalarında yer edinecek.

Çocuk Aquaparkı

Çocuklar için renkli ve heyecan dolu bir eğlence vaat eden çocuk aquaparkımız, 8 adet su kaydırağı ve 5 adet mini bebek kaydırağı ile donatılmıştır. Çocuk aquaparkı çevresinde, ailelerimizin konforunu düşünerek tasarlanmış gölgelik alanlarda, çocuklarınız eğlenirken siz de tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Yetişkin Aquaparkı

Misafirlerimize heyecan dolu bir deneyim sunmak amacıyla özenle planlanan asansörlü aquaparkımızda, tematik tasarıma sahip kaydıraklarımızla tatilinize neşe katın. Asansörlü aquaparkımızda, tatilinizi daha heyecanlı hale getirecek toplamda 10 adet profesyonel su kaydırağı bulunmaktadır. Bu arasında Rafting Slide, Black Hole Slide, Body Slide, Small Cape Snake Dance, Multi Slide, Tube Body Slide, Free Fall, Space Tunnel, Dody Slide ve Multi Slide gibi çeşitli temalara sahip kaydıraklar yer almaktadır. Ayrıca, çift kızaklı kaydırak ve eğlencenin doruk noktasına ulaştığı kara delik kaydırağımız da misafirlerimize özel bir deneyim sunmaktadır.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Pavillion Localar

Pavilion localarımız, ayrıcalıklı bir atmosferde sevdiklerinizle birlikte özel bir zaman geçirebileceğiniz, size ait ayrılmış alanları içeren muazzam bir deneyim sunmaktadır. Havuz adacıklarında ve plajda konumlandırılan pavilyonlarımız, Antalya güneşinin keyfini çıkarırken size özel servis hizmetiyle ayrıcalıklı bir tatil imkanı sağlıyor.

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77