444 66 77
0 850 723 66 77

SPA & WELLNESS

Bütün bir yılın yorgunluğunu atabileceğiniz, modern mimarisiyle Türkiye’nin en kapsamlı SPA merkezi olan SPA’mız sizleri bekliyor. 5800 metrekarelik benzerlerinden oldukça geniş bir alana sahip SPA’mızda hem ruhunuzu hem de bedeninizi şımartın...

2 katlı SPA merkezimizde; 2 tanesi kadınlara özel olmak üzere 4 adet Türk hamamı, 1 tanesi Rus saunası, 2 tanesi kadınlara özel sauna olmak üzere toplam 5 adet sauna, 1 tanesi bitkisel buhar odası olmak üzere toplam 3 adet buhar odası ve 2 adet 150 m2 alana kurulmuş, içerisinde hamam, sauna, buhar odası, jakuzi ve masaj odasının bulunduğu ücretli VIP SPA dairesi, iki adet çiftlere özel 60 m2 jakuzili oda bulunmaktadır.

Masaj:

Hem ruhunuzu hem bedeninizi yenileyecek olan masaj seçeneklerimizden size uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Bali masajı, Thai masajı, Tunus masajı, Fas masajı, Ayürveda masajı, Çin masajı, Afrika masajı, Hint masajı, Hawaii masajı, Tüm tedavi masajları, Burç masajı.

Saman odası: Özel olarak dizayn edilmiş ve yulaf samanıyla donatılmış saman odamızda bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. *Ücretlidir.

Tuz odası: Özel yapısı sayesinde Himalaya Tuzu; astım, bronşit gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkili bir role sahiptir. Yanı sıra tuz odamızın cildi iyileştirici ve yaşlanmayı geciktirici özellikleri sayesinde; güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. *Ücretlidir.

Çamur odası: Çamur kaplıcaları ile meşhur olan Afyon’dan özel olarak getirttiğimiz mineralli çamur; cildinizin kuruluk leke ve diğer rahatsızlıklarının tedavisine katkıda bulunacak aynı zamanda vücudunuz daha çabuk dinlenip, zinde kalacaktır. *Ücretlidir.

Kum odası: Mısır’dan getirmiş olduğumuz özel kumu kullandığımız kum odamızda, kış aylarında bile misafirlerimize sahil keyfini yaşatmaktayız. Sıcak kuma gömülerek tüm negatif enerjinizi orada bırakabilir, plajdaymışçasına hoşça vakit geçirebilirsiniz. *Ücretlidir.

Termal havuz: 40 derece sıcaklıktaki termal havuzumuzda; vücudunuzu dinlendirebilir, jakuzi ve su masajının tadını çıkarabilirsiniz. *Ücretlidir.

Buz odası: Hamam, sauna ve buhar odasının ardından ferahlamak ve kan dolaşımınızı düzenlemek için buz odamızı tercih edebilir, vücudunuzu rahatladığını ve dinlendiğini hissedebilirsiniz. *Ücretlidir.

Macera Tüneli: Hem ses hem ışık oyunlarıyla 3 ayrı parkurdan oluşan toplamda 15 metre uzunluğundaki macera tünelimizde hem eğlenebilir hem de hamam, sauna ve buhar odasında ısınmış olan vücudunuzu ferahlatabilir ve kılcal damarlarınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. *Ücretlidir.

Su Yataklı Dinlenme Odası: Özel olarak üretilmiş sıcak su yatağı sayesinde, üzerine yattığınızda vücudunuzu sarar ve şeklini alır, renk terapisi ve özel kokusuyla tam bir dinlenme sağlar. *Ücretlidir.

Rus Saunası: Nem oranı atmosferdeki nem oranına yakın olan Rus saunamız, cildinizin yumuşacık olmasını ve gençleşmiş hissetmenizi sağlayacak. *Ücretlidir.