444 66 77
0 850 723 66 77

HAVUZLAR

Otelimizin en çok öne çıkan ögelerinden biri olan ana havuzumuz, 7000 metrekarelik yüzme alanı ile; destinasyonumuzun en büyük ve ihtişamlı havuzları arasında yer almaktadır. İçerisinde; dinlenmek isteyen misafirlerimiz için düşünülmüş Jakuzi köşeleri, eğlenmek isteyen misafirlerimiz için ise aktivite ve spor havuzu bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra; 113 m2 büyüklüğünde Mini Kulüp Çocuk havuzu, 180 m2 büyüklüğünde Mini Kulüp Splash Havuzu, Mini Kulüp bebek kum havuzu ve 121 metrekare büyüklüğünde ana çocuk havuzumuz bulunmaktadır.

Misafirlerimizin 4 mevsim tatilin tadını çıkarabilmesi için düşünülmüş 323 m2 büyüklüğündeki kapalı ısıtmalı havuzumuz, SPA bölgesinde yer almaktadır ve hemen dış bölümünde bulunan ısıtmalı açık havuzla bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca yine bu bölümde 30 m2 büyüklüğünde bir çocuk kapalı havuzumuz bulunmaktadır.

Botanik bahçemizin içerisinde, vücudunuzun rahatlaması ve dinlenmesi için hazırlanmış 50 m2 büyüklüğünde termal havuzumuz bulunmaktadır. (Termal havuz ücretlidir.) Ayrıca, Ada Villalarımızın bulunduğu bölgedeki 1606 metrekarelik açık havuzumuz Villa misafirlerimizin kullanımına özel hizmet vermektedir.

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image