444 66 77
0 850 723 66 77

GÜZELLİK MERKEZİ

Güzellik merkezimiz, SPA merkezimizin en çok öne çıkan bölümlerinden biridir. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılan uygulamalar ve her biri alanında profesyonel ekibimizin kullandığı en kaliteli marka ürünler ile benzerlerinden ayrılmaktadır. 3 adet son teknoloji ekipmanların bulunduğu cilt bakım odamız, 24 adet bakım odamız ile her cilt tipine uygun cilt ve vücut bakımları, kuaför hizmeti ve diğer birçok güzellik ve bakım seçeneklerini barındıran güzellik merkezimizden bay, bayan ve çocuk misafirlerimiz dilediğince faydalanabilmektedir. *Ücretlidir.

Şarap Odası: Kırmızı şarabın ılık su ile karıştırıldığındaki gençleştirici ve mutluluk verici etkisiyle, gerçek anlamda anti-aging bakımının keyfini yaşayabilirsiniz. Sonrasında ise tüm vücuda uygulanan üzüm çekirdeği peelingi ve üzüm yağıyla yapılan masaj ile şarap odasından gençleşmiş şekilde ayrılacaksınız. *Ücretlidir.

Zayıflama Odası: 60 m2 büyüklüğündeki son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma terapi programlarımızı tercih edebilirsiniz. *Ücretlidir.

Ozon Terapi Odası: Ozon terapimiz sayesinde, stresten kurtulacak aynı zamanda vücudunuzdaki toksinlerden arınarak zayıfladığınızı ve zinde olduğunuzu hissedeceksiniz. *Ücretlidir.

Balneoterapi Odası: Balneoterapi; sıcak suyun kendisi ve barındırdığı mineralleri sayesinde eklemlerin kireçlenmeyi önler, genç yaşta ortaya çıkabilecek olan hastalıkların henüz fark edilmeden engellenmesini sağlar ve well-aging için ortam oluşturur.

Pressoterapi (Lenf Drenaj): Selülit tedavisinde, çeşitli hastalıklar nedeniyle vücutta oluşan ödemin atılmasında faydalı olan, bölgesel zayıflama ve vücut sıkıştırma programlarının etkinliğini artıran bir yöntemdir. *Ücretlidir.

Calista: Calista cihazı, Lipo lazer Roller vakum (LPG), LED, Kavitasyon ve RF’in tek bir cihazda buluşturulmuş halidir. *Ücretlidir.

Botu VIP Anti Aging: Enjeksiyona gerek duymadan, kasların kasılmasını %82 oranında azaltarak kırışıklık görünümünü belirgin şekilde dolduran bir bakım uygulamasıdır.

Fresh Caviar: Cildin nemlenmesini, beslenme ve sıkılaşmasını sağlayan 3 aşamalı bir bakımdır ve genç görünümlü bir cildin temel besinlerinin teminini sağlar.

Genxskin: Bu tedavi yöntemi; extracelular matrixte bulunan 14 geni aktifleştirerek 14 gün sonunda gözle görülür bir anti-aging etkisi yaratır.

Energy Lift: Yerleşik yağ hücrelerini azaltan ve gözle görülür şekilde yüz hatlarını şekillendiren bir bakım türüdür.

Thalgomen Ocean Facial: Erkeklere özel hazırlanan bu bakım, cildi yeniler ve yoğun enerji kazandırır.

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image